Color Back - odstraňovač farby z vlasov 100ml + 100 ml

Email
Color Back-odstaňovač farby z vlasov 100+100 ml
Cena
Predajná cena9,24 €
Predajná cena bez DPH7,70 €
Popis

NOUVELLE-COLOR BACK -odstraňovač farby z vlasov   dvojzložkový 100ml+100ml

Odstraňuje všetky druhy kozmetických farieb,bez vplyvu na prírodné pigmenty vlasov.Nemožno použiť na vlasy farbené Hennou alebo metalickými soľami.

Použitie na celkovú korekciu farieb

1.Aplikujte na suché vlasy.2. Mix rovnakej časti krému/fáza2/ a gélu /fáza 1/v miske alebo v aplikačnej fľaši / zmiešajte potrebné množstvo podľa dĺžky vlasov ktoré majú byť ošetrené,min. 1.minútu dobre pretrepať/.

Používajte jednorazové rukavice.Aplikajte rýchlo a opatrne na vlasy, aby sa zabezpečilo úplné pokrytie.Aplikujte zmes ihned ako je namiešaná,výkonnosť klesá s časom. 3.Jemne zakryť plastovou čiapkou a čakať 20.min.Kontrolujte stav.Vlažný fén môže byť použitý pre urýchlenie doby vývoja. 4.Opláchnite vlasy po dobu 3-5 minút a šampónujte 2x.Ak farba nie je úplne odstránená, zopakujte body 1 a 2 / na vlhké, uterákom vysušené vlasy /. Postup môžete opakovať len 2-3 krát podľa stavu pokožky. 5.Akonáhle je odstánenie farby na požadovanej úrovni, použiť Nouvelle peroxid 3%/ počas 5.minút / vzhľadom k povahe farebných molekúl, môžu byť vlasy príliš tmavé.Ak sa tak stane, opakujte kroky 1,2 a 3 na vlhké vlasy, kým farba bude odstránená.Zopakujte kroky 4 a 5 pre kontrolu. 6.Dobre opláchnuťa použiť kondicionér.Vlasy vysušte teplým sušičom/ pozor,nedráždiťpokožku hlavy/.Upozornenie: Dodržujte pokyny pre použitie.Ak príde produkt do styku s očami,okamžite vypláchnite vodou.Môže spôsobiť alergické reakcie.Skpšku na alergickú reakciu vykonajte vždy ešte před použitím produktu.Držte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na farbenie rias a obočia.Ak nemáte istotu o používaní produktu,obraťte sa najskôr na odborníka.Len na profesionálne použitie.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.